Сталак маса | DM052-2

2.199 ден

DM052-2 сталак масичката е со намена да го подигне мониторот и лаптопот на вашата работна маса а притоа да ослободи доволно простор. Направена е од калено стакло со противклизни ногарки и издржливост до 20кг

Достапно на лагер

Дополнителни информации

Тежина 2.8 kg
Структура

Калено стакла