ПРОМОЦИЈА!

Држач за еден монитор | DM35W1X3

3.124 ден 2.499 ден

DM35W1X3 држачот за еден монитор чие прикачување на ѕид ослободува дополнително место на вашата работна маса. Целосна флексибилност во однос на 360° ротација и накосување на мониторот. Компатибилен со VESA стандард 100/75, направен од челик, со носивост до 10 кг. Се прицврстува со штрафови на ѕид

Достапно на лагер

SKU: DM35W1X3 Категории: , Tag:

Дополнителни информации

Тежина 1.2 kg
Дим. на монитор

13" – 27"

Начин на монитрање

На ѕид

VESA Standard

75/100

Структура

Алуминиум

Ротација

360°

Накосување

-15°/+15°